Adminisztratív munka (Ref.sz.: 21705)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: 2017-01-02
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal XI. kerületi partnerünk részére keresünk diákokat !

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Megrendelők és teljesítési igazolások készítése
  • Dokumentumok lefűzése
  • Hiányzó anyagok elkészítése / összesítése
  • Levelek és posta kezelése
  • Raktárban pakolás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 770 Ft / óra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.