Back office munkatárs (Ref.sz.: 21701)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Debrecen
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Vezető telekommunikációs partnerünk debreceni telephelyére keresünk back office munkatársakat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • kimenő hívások kezelése
  • telefonos időpontegyeztetés az ügyfelekkel (nem értékesítési feladat, hanem: pl. tv, internet bekötése, szerelés, karbantartás)
  • adatrögzítés
  • egyéb felmerülő adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő: hétfőtől péntekig  8:00 -16:00.
Minimum heti 3 nap vállalása kötelező.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Szolgáltatás/Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • 18. év betöltése
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony min. még 1 évig
  • kiváló kommunikációs készség
  • magabiztosság, talpraesettség

Amit kínálunk

  • bruttó 675 Ft/óra diákbér
  • hosszútávú munkalehetőség
  • multinacionális munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltesz egy fényképes önéletrajzot pdf vagy doc formátumban.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.