Ügyfélszolgálati munkatárs (Ref.sz.: 21682)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest IX.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha az egyetem mellett rugalmas beosztású munkát keresel és szívesen dolgoznál irodai környezetben sok más diákkal együtt egy hivatali szervnél, olvasd el a részleteket. Mielőtt döntenél, eljöhetsz személyesen megnézni a munkahelyet, a feladatokat, a munkatársakat!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Bejövő hivások fogadása,
  • Kérdések megválaszolása,
  • Bejelentések rögzítése,
  • Beérkező kérdések továbbítása a megfelelő csoportnak

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő: heti minimum 20 óra rugalmas időbeosztásban 3-4 órában 5:00 - 23:00 között,
                 havonta 2 alkalommal szombat vagy vasárnapi munkavégzés,

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 742 Ft/óra
  • Rugalmas időbeosztás
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted bako.dorottya@minddiak.hu címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3338 Visszahívunk!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.