Vodafone márkabolti munka az ünnepekre (Ref.sz.: 21669)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Márkabolti asszisztenst keresünk Partnerünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából.
Budapesten belül ezekben a márkaboltokban van lehetőséged dolgozni:

  • Deák Ferenc tér
  • Mammut
  • Allee
  • WestEnd
  • Duna pláza

Szeretnél költőpénzt keresni a téli szünet vagy a vizsgaidőszak alatt?
Akkor megtaláltad a tökéletes helyet magadnak. Ezzel a betanulást nem igénylő, pörgős munkával hasznosan töltheted el a szabadidődet a szünetben.

Más terveid is vannak a szünetre? Sok a vizsga?
Nem probléma! A beosztás rugalmas, így nem kell az egész napokat és heteket a munkára szánni, elég akkor dolgoznod amikor ráérsz. Nem is beszélve arról, hogy kár hétvégén is kereshetsz pénzt, ráadásul dupla órabérben

Szeretsz emberekkel foglalkozni?
Akkor ez a munka Neked való. Egy márkaboltban mindig egyéni vásárlói igényekkel találkozhatsz, így sosem unatkozol. :)

Szóba jöhet munka hosszabb távra is?
Szerencsére van lehetőséged arra, hogy ha rájössz, hogy ez a munka igazán Neked való, akkor akár suli mellett is folytasd.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • tájékoztatni a márkaboltba betérő ügyfelek akciókról, lehetőségekről
  • segítség az adminisztratív feladatok ellátásában
  • általános ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • a Vodafone szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • ha van nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod  ( akár passzív / évhalasztó is ),
  • ha talpresett vagy,
  • ha el tudsz társalogni angolul,
  • ha jó kommunikációs készségel rendelkezel,
  • ha ügyfél centrikus hozzáállásod,

...akkor Rád van szükségünk!

Munkaidő: Rugalmas beosztásban hétvégén és hétköznap 10:00-21:00 óra közötti munkavégzéssel, heti szinten minimum 20 óra vállalalása mellett.

Amit kínálunk:

  • bruttó 650-1300 Ft/óra
  • hétvégén kiemelt munkabér kifizetése
  • folyamatos munkalehetőség az ünnepi időszakban
  • igényes, modern munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.