Logisztikus gyakornok (Ref.sz.: 21668)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: 2016-12-12
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal XI. kerületi partnerünk részére keresünk Logisztikus gyakornok munkatársat!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Value Add Services folyamatok végrehajtásának koordinálása
  • A gyárból való készletek kiosztása a helyi raktárakba
  • Raktárak készleteinek cseréje
  • Különböző elemzések végrehajtása
  • Szállítások nyomonkövetése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Beszerzés/Logisztika/Szállítás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Analitikus beállítottság
  • Jó szervezői képesség
  • Pontosság

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 750 Ft / óra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Supply Planning és SAP megismerése, elsajátítása

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.