Rugalmas telefonos időpont egyeztetés (Ref.sz.: 21424)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Győr Belváros
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a telekommunikációs területen működő partnercégünk számára keresünk telefonos adategyeztetési munkára nappali tagozatos diákokat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Telefonos időpont egyeztetés az ügyfelekkel és a kollégákkal
  • Kimenő hívások indítása és bejövő hívások fogadása
  • Munkaidő tábla egyeztetés a kollégákkal
  • A hívással kapcsolatos irodai adminisztratív feladatok a vállalat irányítási rendszereiben
  • Üzenetek átvétele és továbbítása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Elektronika/Telekommunikáció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos tanulói / hallgatói jogviszony, (aktív és passzív félév is!)
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Munkaidő: H-P: 08:00 - 20:00 óra között (napi 4-12 óra)
  • A hétvégi munkavállalás lehetséges (betanulást követően)
  • Minimum 2 havi munkavállalás

Amit kínálunk:

  • Bruttó 639 Ft/óra + 13. ledolgozott nap után 1 nap kifizetésre kerül
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • rugalmas és tervezhető havi bevétel és munkavállalás

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretnél válni, jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történő regisztrációt követően. Információ kérés és adás: gyor@minddiak.hu e-mail címen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.