Adminisztratív gyakornoki munka (Ref.sz.: 21020)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!
Adminisztrációs munkatársat keresünk Partnerünk, a Vodafone Szolgáltató Központ megbízásából. Olyan diákot, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a az átfogó ellenőrzések sajátosságaival és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Angol nyelvű szerződések kezelése
  • Adatbázis karbantartása, riportok készítése
  • Szerződések nyomtatása,szkennelése, valamint rendszerbe való feltöltése
  • Szerződésekhez kapcsolódó levelezés, problémamegoldás és utánkövetés
  • Szerződések alaki és egyes tartalmi elemeinek ellenőrzése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos, legalább középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő: Hétfő és péntek között Heti 20-40 óra vállalása 6 hónapon keresztül

Amit kínálunk:

  • Bruttó 952Ft/óra
  • versenyképes fizetés
  • igényes, modern munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.