Adminisztratív asszisztens (Ref.sz.: 21606)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Szolnok
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank részére keresünk diák munkavállalót adminisztratív asszisztens pozicióra az alábbi feltételekkel:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • fénymásolás, scannelés
  • adatrögzítési feladatok
  • back office terület napi munkájának erősítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Bank/Biztosítás/Pénzintézet

Készségek és személyes tulajdonságok

  • folyamatban lévő főiskolai/egyetemi tanulmány (aktív vagy passzív hallgatói jogviszony)
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • igényes, ápolt megjelenés
  • heti min. 30 óra vállalása

Munkaidő: 2 hónapos munkavégzés, hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, 08.00-16.00 óra között

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális környezet
  • bruttó 742 Ft/óra bérezés

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ feltötlésével tehetsz meg.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is.

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.