HR gyakornoki munka (bruttó 952 Ft/óra) (Ref.sz.: 21365)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest VIII.
  • A munkába lépés időpontja: folyamatos munka kezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

HR Gyakornokot  keresünk angol nyelvtudással Partnerünk, a Vodafone Shared Services Budapest megbízásából. MUNKÁLTATÓ
Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet egy multinacionális cég sajátosságaival és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  •  Adminisztratív feladatok ellátása
  • Klasszikus irodai feladatok, scannelés, archiválás
  • Adategyeztetés, adatrögzítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás és monotónia tűrés
  • Gyors tanulási képesség, adaptív személyiség
  • Határidők betartása

Munkaidő: Heti 30-40 óra vállalása 6 hónapig.

Amit kínálunk:

  • bruttó 952 Ft/óra
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.