Adminisztratív munka (recepción) (Ref.sz.: 21585)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XI.
  • A munkába lépés időpontja: 2016-12-12
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal XI. kerületi partnerünk részére keresünk munkatársat!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Telefonhívások kezelése (Kimenő, bejövő hívásokat egyaránt)
  • Napi posta kezelése
  • A külföldi kollégák és vendégek üdvözlése, beregisztrálása
  • Meeting szobák ellenőrzése
  • Üzleti utak szervezése (pl. repülőjegy foglalása)
  • Számlák kezelése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Szolgáltatás/Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Heti 20 óra vállalása (rugalmas munkaidőbeosztás)

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 800 Ft / óra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.