Barista munkatárs (Starbucks kávézóiban) (Ref.sz.: 21577)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Starbucks

Ezúttal nemzetközileg is ismert Starbucks kávézójába keresünk Barista munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Kávékülönlegességek elkészítése
  • Pontos munkavégzés, pénzkezelés
  • Vendégek magas szintű, precíz kiszolgálása
  • Tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Idegenforgalom/Szálloda/Vendéglátás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali vagy passzív tagozatos jogviszony
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Nyitott érdeklődő személyiség
  • Tiszta, szervezett és rendszerető beállítottság
  • Gyors tanulási képesség és csapatjátékos készség
  • Szóbeli és írásbeli utasítások megértése és betartása
  • Hosszú távú munka vállalása, minimum 1 év

Munkaidő: Rugalmas beosztásban hétvégén és hétköznap késő délutáni órákban is, heti szinten 20-40 óra közötti vállalás órarendhez igazítva.

Helyszín:  12. kerület

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bruttó 730-1200 Ft/óra közötti bérezés
  • Igényes, fiatalos munkakörnyezet
  • Fejlődési és karrierlehetőség a tanulmányok befejezése után is
  • Belső tréningek, barista bajnokságok

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka, jelentkezz rá regisztrációt követően. A regisztráció során elegendő személyes adataidat megadni és önéletrajzot feltölteni. Mindezt két perc alatt megteheted. Azonban, ha szánsz rá egy kis időt és minden adatot kitöltesz, előnyt élvezel a kiválasztásban és ismereteid, lakhelyed alapján további lehetőségeket is tudunk kinálni Neked.

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.