Asszisztens (Ref.sz.: 21556)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Csatlakozz az OMV Hungária Kft. lendületes, fiatalos csapatához!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Projektekben való részvétel, adminisztráció
  • Szerződések ügyintézése
  • Társosztályokkal kapcsolattartás
  • Nagykereskedelmi beszerzési folyamatok támogatása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Jó kommunikáció készség
  • Csapatban való nyitott, együttműködő attitűd
  • Számítógépes ismeretek (office programok, esetleg SAP)
  • Rugalmasság, nagy munkabírás
  • Önálló munkavégzés
  • Analitikus szemlélet
  • Angol nyelvtudás magabiztos használata szóban, írásban

Amit kínálunk:

  • heti kb. 20 órában történő munkavégzés, órarendhez igazítva
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kötelező szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • multinacionális munkakörnyezet
  • fizetés: bruttó 882 Ft/óra

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka és szeretnéd vállalni fél éven keresztül, akkor jelentkezz rá regisztrációt követően vagy küldd el önéletrajzodat, bor.katalin@minddiak.hu e-mail címre "OMV-asszisztens" jeligével.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.