Gyakornok (br. 1000 Ft/óra) (Ref.sz.: 21391)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: folyamatos munka kezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Gyakornok munkatársat keresünk Partnerünk, a Vodafone Operációs Központ megbízásából. Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a az átfogó ellenőrzések sajátosságaival és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Jelenleg is futó projekt státuszának nyomon követése, összefoglaló elkészítése
  • Meetingek szervezése
  • Meetingeken memo írása
  • Prezentációk készítése
  • Folyamatok feltérképezése, melyhez a szükséges tudást biztosítjuk
  • Folyamatokkal kapcsolatos statisztikák készítése, workshopok támogatása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Haladó MS PowerPoint ismeretek
  • Energikus személyiség, jó kommunikációs készség

    Munkaidő: Hétfő és péntek között heti 30 óra minimum 6 hónapon keresztül

Amit kínálunk:

  • bruttó 1000 Ft/óra
  • igényes, modern munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.