Marketing asszisztens (Ref.sz.: 21407)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Nyíregyháza
  • A munkába lépés időpontja: azonnali
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal egy nyíregyházi kiadóhoz várjuk a jelentkezésedet.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • előkészített ügyfélkörrel való kapcsolattartás
  • termékismertetők küldése e-mailben
  • a marketing feladathoz kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • betöltött 18. életév, érettségi
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • jó artikuláció, tiszta, szép beszéd
  • alapvető számítógépes ismeretek

Munkaidő: hétfő-péntek 08:00-17:00, 2-3 nap/hét

Amit kínálunk:

  • alap órabér bruttó 639 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség
  • rugalmasan alakítható munkaidő
  • igényes munkakörnyezet

Elérhetőségi adataid megadásával 1 perc alatt már kész is a regisztrációd. Ha beléptél a profilodba, a kiválasztott munka oldalán kattints a jelentkezés gombra és már készen is vagy! Regisztrált jelentkezőként előnyt élvezel a kiválasztásban, írásban is visszajelzést kapsz és későbbiekben egy-egy kattintással jelentkezhetsz bármilyen pozícióra, profilodban nyomon követheted a jelentkezéseidet és egyedi önéletrajzot is letölthetsz magadnak. Ha minden pirossal jelölt adatot kitöltesz, akkor mi is tudunk ajánlani Neked képességeidhez, órarendedhez igazodó további munkalehetőségeket.

Ha mindez nem győzött meg a regisztráció előnyeiről, akkor is várjuk jelentkezésedet a nyiregyhaza@minddiak.hu címen, név és telefonszám megadásával, vagy hívd a 06-70/452-3199 telefonszámot, és visszahívunk!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.