Adatrögzítő munkatárs francia nyelvtudással (Ref.sz.: 21383)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XIII.
  • A munkába lépés időpontja: 2016-09-05
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal nemzetközi partnercégünk részére keresünk Adminisztratív munkatárs pozícióba diák munkatársakat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatok ellenőrzése
  • Adatok rögzítése
  • Iratrendezés, dokumentumok nyilvántartása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Társalgási szintű francia nyelvtudás
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 3 hónap vállalása

Munkaidő: minimum heti 20 óra vagy akár heti 40 óra vállalása rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 900 Ft/óra
  • Multikultúrális, fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Különféle vállalati eseményeken való részvétel

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.