Logisztikai gyakornok (Ref.sz.: 19901)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Folyamatos
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Nemzetközi szállítmányozási cég magyarországi telephelyére logisztikai gyakornokot keresünk.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • tengeri, nemzetközi, belföldi illetve légiszállítmányozási osztályokon történő munkavégzés
  • szállítmányozási ügymenetben való besegítés
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • adatrögzítési feladatok ellátása
  • dokumentumkezelés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Beszerzés/Logisztika/Szállítás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • pontos, precíz munkavégzés
  • munka minimum fél évre történő vállalása
  • középszintű angol nyelvtudás
  • folymatban lévő logisztikai szakirányon folytatott tanulmányok ( évhalasztók, passzívosok jelentkezését is várjuk )

Munkaidő: Hétfő péntek között, heti 3-5 munkanap ( 20-40 óra )

Amit kínálunk:

  • kezdő bruttó bér: 850 Ft/óra
  • szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet regisztráció után várjuk, fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed vagy küldd el önéletrajzodat bor.katalin@minddiak.hu e-mail címre logisztika jeligével.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.