Marketing gyakornok (kiemelt bérezés; 30 óra/hét) (Ref.sz.: 21371)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XI.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Most az egyik nemzetközi piacvezető flottakezelő partner cégünkhöz, a LeasePlan Hungária Zrt.-hez keresünk marketing gyakornokot. Ha szeretnéd kipróbálni magad nemzetközi munka környezetben jelentkezz hozzánk!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Részvétel az online marketing stratégia végrehajtásában
  • Közreműködés a vállalati honlap szerkesztésében, cikkírás
  • Belső intranet oldal menedzselése (anyagok feltöltése, oldalak karbantartása és létrehozása)
  • Proaktívan részvétel az új kampányok kitalálásában és megtervezésében
  • Social Media oldalak karbantartása (Facebook, Linkedin, Youtube)
  • Költségkalkulációk összeállítása
  • Statisztikák kezelése, elemzések, jelentések készítése
  • Prezentációk előkészítése
  • Ajándéktárgyak, eszközök rendelésének koordinálása, kiadása
  • Rendezvények szervezése és koordinációja
  • Marketinggel kapcsolatos egyéb adminisztratív és ügyintézési feladatok
  • Kapcsolattartás a cégen belül a társosztályokkal

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Kommunikáció szintű angol nyelvismeret

Munkaidő: Hétfő és péntek között minden nap minimum 6 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget magába foglaló pozíció
  • Gyakorlat- és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Órarendhez igazítható, rugalmas munkaidő beosztás

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.