Gépészmérnök gyakornok (Ref.sz.: 21367)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest X.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Partnerünk Magyarországon és Európa-szerte ismert és elismert szolgáltató a vegyipari, az olaj- és gázipari, a hagyományos erőművi és az atomerőművi, valamint a gyógyszer-, élelmiszer-, tápszeripari szektorban. Ezúttal ide keresünk beszerzési gyakornokot.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • minőségbiztosítás, környezet és munkavédelmi és hegesztési terület adminisztrációs támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy PASSZÍV FÉLÉV
  • Felsőfokú tanulmányok: Környezetvédelmi, minőségbiztosítási és gépészet vagy hegesztés szakon
  • angol és vagy német nyelv kommunikációs ismerete
  • magabiztos MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint), kiemelten exel ismeret
  • jó felfogó-, értelmező- és kommunikációs képességek
  • precizitás, terhelhetőség
  • 1 év vállalása minimum
  • heti minimum 30 óra vállalása szeptembertől is

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig 4-5 napban napi 6-8 órában történő munkavégzés,

Amit kínálunk

  • bruttó 900 Ft/óra
  • szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a munka felkeltette az érdeklődésed, és rendelkezel az elvárt tanulmányokkal, jelentkezz rá a honlapunkon történő regisztráció után.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.