Csomagoló (14.00 - 22.00; 750 Ft/óra) (Ref.sz.: 21353)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest IX.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali kezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Ezúttal partnercégünk számára keresünk munkavállalókat habtermékek ( sportmatracok ) csomagolására.

  • Szeretnél fizetett szabadságot minden ledolgozott 13. nap után? Akkor vállalj munkát a Polifoam Kft-nél!

              Ne habozz tovább, élj a lehetőséggel!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • csomagolási feladatok ellátása
  • anyagmozgatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Szakmunka/fizikai munka

Készségek és személyes tulajdonságok

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony - lehet passzív is!
  • betöltött 18. életév
  • precizitás, képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre

Munkaidő:

  • hétfő és péntek között heti 4-5 nap vállalása DU: 14:00-22:00

Amit kínálunk:

  • Bruttó 750 Ft/óra
  • Kellemes munka környezet
  • Fiatalos csapat, családias hangulat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.