Toborzási és kiválasztási munkatárs (Ref.sz.: 21344)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal saját csapatunkba, a belvárosi irodánkba keresünk toborzási és kiválasztási  pozícióba munkatársat. Jelentkezz a pozícióra, hogy a csapatunk tagja lehess!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Toborzásban történő aktív részvétel
  • Hirdetések publikálása
  • Önéletrajzok előszűrése
  • Telefonos intejúk lebonyolítása
  • Személyes interjúk szervezése
  • Jelöltekről riportok készítése
  • Adatbázisszűrési feladatok ellátása
  • Napi adminisztráció elvégzése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Humán erőforrás / Munkaügy

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló, kommunikatív, talpreesett személyiség
  • A pozíció minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 4-8 óra, rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés + bónusz
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség a toborzás és kiválasztás területén
  • Fiatalos, lendületes csapat

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz rá egy rövid regisztrációt követően, vagy küldd el az önéletrajzodat a szabo.edina@minddiak.hu email címre.

Amennyiben ismerőseidnek ajánlanád a munkalehetőséget, oszd meg velük a Facebookon is!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.