Boritékolás, akár éjaszakai műszakban is (Ref.sz.: 21340)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest IX.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal partnercégünk részére keresünk Borítékolás pozícióba diák munkatársakat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Diákigazolvány borítékolása,
  • Személyes iratok rendezése
  • Nyomtatás, scanneles
  • Csomagolási feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Államigazgatás/Közigazgatás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Monotóniatűrés

Munkaidő: napi 8 óra vállalása, több műszakos munkarendben (6:00 – 14:00 vagy 14:00 – 22:00 vagy 22:00 – 6:00)

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 742 Ft/óra
  • Rugalmas időbeosztás
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.