Adatrögzítés (Ref.sz.: 21321)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest IV.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal partnercégünk részére keresünk Adatrögzítő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatrögzítési feladatok elvégzése
  • Számlakiállításban való részvétel
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Monotóniatűrés

Munkaidő: Heti 3 nap rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 900 Ft/óra diákbér
  • Igényes munkakörnyezet

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.