Projektvezető asszisztens (gyakornoki pozíció) (Ref.sz.: 20384)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Hatvan
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Munkavégzéshez kapcsolódó szervezés lebonyolítása,
  • Munkaerő toborzás, kiválasztás,
  • Projektek nyomon követése,
  • Kapcsolattartás a partner cégekkel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony min. 1 évig,
  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok,
  • Rugalmas időbeosztás a munkaköri feladatok teljesítése érdekében,
  • Ügyfélorientált szemlélet,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és jó szervezőkészség,
  • Terhelhetőség,
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete.

Munkaidő: megegyezés szerint

Munkakezdés: megegyezés szerint

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalahetőség,
  • Szakmai gyakorlatszerzés piaci környezetben,
  • Szakmai gyakorlat teljesítésére van lehetőség!

Jelentkezni lehet:

pregun.timea@minddiak.hu  e-mail címen önéletrajzzal,

vagy a következő telefonszámon: 70/452-9087.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.