Képzési gyakornok (Ref.sz.: 21036)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XIII. Nyugati pályaudvar mellett
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Jelenleg a világ egyik legnépszerűbb minőségi szeszesitalait gyártó és forgalmazó multinacionális cég budapesti ügyviteli és pénzügyi központjába keresünk diákokat a szakmai csapatok támogatására!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Képességfejlesztési feladatokba való besegítés
  • Részvétel a tehetséggondozásban
  • Részvétel a dolgozók képzésében, fejlesztésében
  • Dokumentációk készítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Humán erőforrás / Munkaügy

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő tanulmányok, lehetőleg HR területen
  • Érdeklődés emberi erőforrások területén
  • Folyékony angol nyelvtudás, hatékony kommunikációra való képesség idegennyelven
  • Erős Excel ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Proaktív személyiség, fejlődni és tanulni akarás
  • Heti 25-40 munkaóra vállalása
  • Munkavégzés az XIII. kerületben, a Váci úton

Amit kínálunk

  • Alapdíj: bruttó 1000 Ft/óra
  • Kedvezmény a cég saját bárjában: személyesen is meg lehet ismerni a cég termékeit és munka után kedvezményes áron lehet bevinni ismerősöket egy-egy koktélra
  • Céges edzőterem ingyenes használata
  • Részvétel a cég szakmai tréningjein
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Hosszútávú lehetőség
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél

Jelentkezni regisztráció után a Minddiák honlapján lehet önéletrajz feltöltésével!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.