Pénzügyi gyakornok spanyol nyelvtudással (Ref.sz.: 21263)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XIII.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

 Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal nemzetközi partnercégünk részére keresünk Pénzügyi asszisztens pozícióba diák munkatársakat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Számlák rendezése, nyilvántartása
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Számlák feldolgozása, javítása
  • Kapcsolattartás más osztályokkal
  • Általános adminisztráció
  • Pénzügyi osztály támogatása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügy/Számvitel/Kontrolling

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Középszintű spanyol és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: minimum heti 20 óra vagy akár heti 40 óra vállalása rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 900 Ft/óra
  • Multikultúrális, fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Különféle vállalati eseményeken való részvétel

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.