Ügyfélszolgálati, adminisztratív asszisztens (német nyelven) (Ref.sz.: 21261)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XIII.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal nemzetközi partnercégünk részére keresünk Ügyfélszolgálat, adminisztratív asszisztens pozícióba diák munkatársakat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Német nyelvű levelezés a cég ügyfeleivel
  • Beérkező levelek megválaszolása
  • Regisztrációk, lekérdezések elvégzése
  • Beérkező kérdések továbbítása a megfelelő csoportnak
  • Dokumentációk bekérése e-mailen

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Középszintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 3 hónapos munkavégzés, majd hosszíbbítás

Munkaidő: minimum heti 20 óra vagy akár heti 40 óra vállalása rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 900 Ft/óra
  • Multikultúrális, fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Különféle vállalati események

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztráció követően.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.