Ügyfélkapcsolati ügyintéző (Ref.sz.: 20979)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Gödöllő
  • A munkába lépés időpontja: azonnali
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Legyél a csapatunk tagja és segítünk elindulni a karrierépítés útján. Keress minket bátran és mi megtaláljuk a hozzád leginkább illő munkákat!

Most országos lefedettséggel rendelkező partnerünkhöz keresünk diákokat.

Csatlakozz az Invitel csapatához, hiszen  ahogy a szlogen is mutatja; "Távlatokat nyitunk".

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatok iktatatása
  • Számlák, panaszlevelek rögzítése
  • Díjtartozások nyomonkövetése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Borítékolási feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Elektronika/Telekommunikáció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • 17.életév betöltése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 15-25 óra vállalása
  • Jó kommunikációs készség
  • Vidám, nyitott személyiség
  • Csapatjátékos beállítottság
  • MS office, Excel ismerete

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig rugalmas beosztás mellett 08:00-18:00 óra között
  • Napi 4-6vagy akár 10 órában is végezhető

Amit kínálunk

  • Hosszabb távon tervezhető munka
  • Fiatalos csapat
  • Multinacionális környezet
  • Rugalmas beosztás
  • br. 640 / 670 Ft-os órabér

Ha szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, kapcsolatokat építeni és új barátokat szerezni; várjuk jelentkezésed,  az alábbi felületek egyikén;

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.