Adminisztratív munka (pénzügyi terület) (Ref.sz.: 21195)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Jászberény
  • A munkába lépés időpontja: azonnali kezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk adminisztratív feladatok ellátásához diákokat pénzügyi területre.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatrögzítés különböző nyilvántartó rendszerekben
  • Adategyeztetés
  • Kimutatások, statisztikák elkészítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office)
  • Pontosság
  • Minimum heti 15-20 óra vállalása rugalmas munkaidőben

Munkaidő:   Hétfőtől péntekig  heti 3-4 nap vállalása elvárás, ennél több vállalás előnyt jelent. Munkaidő beosztás rugalmas, órarendhez illeszthető.

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, multinacionális vállalati környezet
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Bruttó 639 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat, tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.