Gyártósori operátor (Ref.sz.: 21175)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Győr Ipari-park
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal győri partnercégünk részére keresünk diák munkatársakat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • a gyártósoron történő válogatás
  • vizuális ellenőrzés
  • egyéb sori feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Termelés/Gyártás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • betöltött 18. életév
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • precíz, pontos munkavégzés
  • heti minimum 2-3 műszak vállalása

Munkaidő: hétfőtől péntekig két műszakban: délelőttös műszak: 06.00-14.00, délutános műszak: 14.00-22.00

Amit kínálunk:

  • alap órabér bruttó 639 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.