Adatbázis frissítés (Ref.sz.: 21038)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest III.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél véhezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát,  részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal professzionális mikroszkópok és laborberendezések kereskedelmével, valamint kutatás-fejlesztéssel foglalkozó partnercégünk keres diák munkavállalót adatbázis frissítési feladatok ellátására.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatbázisok frissítése Excel táblákban
  • Adatmásolás
  • Táblázatok szerkesztése
  • Árlisták rögzítése és rendezése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Magas szintű MS Excel tudás
  • Pontosság, precizitás
  • Monotonitástűrés
  • Angol nyelvismeret

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8-18 óra között heti 20-25 óra vállalása elvárt. A munka kb. 3 hétig tart.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Rugalmas munkaidő (heti min. 20 óra)
  • Igényes munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.