Hegesztő

Meghajtóerő Kft

A munkavégzés helye
Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hosszú távú munkára keresünk CO és AWI hegesztőket, azonnali kezdéssel!

Csak profi szakemberek jelentkezését várjuk,
mert a munkába állás feltétele a próba munka.

Hegesztő feladatok:
Saválló csövek, szénacél elemek hegesztése

Feltételek
Próbamunka

Előnyök
Érvényes minősítés(ek), nem feltétel!

Amit biztosítunk
Folyamatos munka
Kiemelt bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak,
úgy a jelentkezéshez kérjük küldje el részünkre fényképes önéletrajzát,
vagy vegye fel velünk a kapcsolatot.

Szemelyes találkozó, jelentkezni:
06 70 390 80 22 (ha foglalt a vonal vissza hívjuk)
Köszönjük figyelmét!

Egyéb béren kívüli juttatások

Pótlékok
Cafetéria
Szállás
Utazás

Megbízó

Gépipar

Elsősorban energetikai, vízerőművi valamint papíripari gépgyártásra,
és egyéb nagyméretű és súlyú igényes, magas műszaki színvonalú
termékek gyártására szakosodott Multinacionális Partnerünk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk.

A cég címe

Rákóczi út 121.
3937 Komlóska