Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Pénzügyi ügyintéző

Cégnév: MEDIKÉMIA ZRT.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.04.12.
A Medikémia Zrt. (6728 Szeged,Zsámbokréti sor 1/A)

munkakörbe keres munkavállalót.

Főbb feladatok: a társaság adónyilvántartásának vezetése, adóbevallások készítése,

szállító és vevő folyószámla rendezése, pénzügyi- és adójogszabályok figyelése, banki utalások összeállítása, bankszámlakivonat könyvelése, társosztályi és vezetői adatszolgáltatások, riportok készítése, számlázás

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:
- Pénzügyi - számviteli végzettség, vagy mérlegképes könyvelői képzettség
- Jártasság a számviteli- és adótörvényekben
- Önálló, hatékony, precíz munkavégzés;
- Word, Excel felhasználói szintű ismerete
- Vállalati integrált rendszer ismerete előny
- Bérszámfejtési területen szerzett ismeret előny.

Munkavégzés helye: Szeged

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelöléssel az
allas.penzugy@medikemia.hu e-mail címre várjuk 2013. április 27-ig.

Régió: Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

MEDIKÉMIA ZRT.