Pénzügyi ügyintéző

MEDIKÉMIA ZRT.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Medikémia Zrt. (6728 Szeged,Zsámbokréti sor 1/A)

munkakörbe keres munkavállalót.

Főbb feladatok: a társaság adónyilvántartásának vezetése, adóbevallások készítése,

szállító és vevő folyószámla rendezése, pénzügyi- és adójogszabályok figyelése, banki utalások összeállítása, bankszámlakivonat könyvelése, társosztályi és vezetői adatszolgáltatások, riportok készítése, számlázás

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:
- Pénzügyi - számviteli végzettség, vagy mérlegképes könyvelői képzettség
- Jártasság a számviteli- és adótörvényekben
- Önálló, hatékony, precíz munkavégzés;
- Word, Excel felhasználói szintű ismerete
- Vállalati integrált rendszer ismerete előny
- Bérszámfejtési területen szerzett ismeret előny.

Munkavégzés helye: Szeged

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelöléssel az
allas.penzugy@medikemia.hu e-mail címre várjuk 2013. április 27-ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Medikémia ZRt.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.