Éttermi munkatárs

McDonald's Kft

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Egy biztos munkahely, egy jó csapat vár! Megbízó: McDonald’s Kft., 1095 Budapest Soroksári út 30-34.
Dolgozz Te is Magyarország vezető gyorsétterem hálózatánál! Csapatunkba új Mekiseket keresünk az alábbi munkakörbe

ÉTTERMI MUNKATÁRS

Amit kérünk Tőled

• vendégek udvarias, barátságos kiszolgálása
• konyhai feladatok ellátása
• takarítási feladatok elvégzése

Amit várunk Tőled:
• legyen jó kommunikációs készséged
• szeress csapatban dolgozni
• legyen magas szintű munkabírásod
• legyen kedved tanulni
• legyél lendületes, pozitív

Amit tálcán kínálunk Neked:
• havi nettó 110.000,- Ft-ot (egy teljes ledolgozott hónapban a személyi alapbér, a pótlékok és a béren kívüli juttatás együttes összege minimum nettó 110.000 Ft.)
• személyzeti étkezést
• 20 % kedvezményes vásárlási lehetőséget az étteremben
• ingyenes munkaruhát
• rugalmas munkabeosztást
• támogató csapatot
• karrierlehetőséget
• stabil, megbízható munkahelyet

Pályakezdők és megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, és szeretnél éttermi csapatunk tagjaként dolgozni, juttasd el önéletrajzodat az alábbi elérhetőségre:

felvetel@hu.mcd.com

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A McDonald’s Magyarországi Étterem Hálózat Kft. 1988 óta Magyarország piacvezető gyorsétterem hálózata.
Legfontosabb értékeink a munkatársaink, és az, hogy Ők mindig jól érezzék magukat a Mekinél!
Ők azt mondják, hogy szeretik a csapatot, a rugalmas munkaidő beosztást, azt, hogy egy biztos munkahelyen dolgozhatnak. Visszajelzéseik alapján a McDonald’s hivatalosan is Magyarország legjobb munkahelyei közé tartozik!

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

POB 53.
H-1476 Budapest

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat