Területi képviselő – Veszprém és Fejér megye

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
Fejér megye, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Matusz-Vad Zrt., a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttér rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság veszprém és fejér megyei területére keresi új munkatársát, csapata bővítése céljából
munkakörbe

Az Ön feladata:
• Termékeink aktív értékesítése
• Vendéglátó ipari partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
• Új partnerek felkutatása és megnyerése
• Termékbemutatók, áruprezentációk szervezése
• A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
• A cég hatékony képviselete

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, mobiltelefon, tablet
• Egy piacvezető cég biztonság
• Önálló munkavégzés, változatos munkakör
• Fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a hr@matusz-vad.hu e-mailcímre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

Az Ön profilja:
• Több éves, vendéglátásban szerzett tapasztalat
• Komoly szakmai érdeklődés a gasztronómia iránt
• Határozott kommunikáció, kitűnő prezentációs készség
• Dinamikus, aktív és önálló munkavégzés
• Erős értékesítési és értékteremtési beállítottság
• Veszprém vagy fejér megyei lakhely
• „B” kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Előnyt jelent:
• Szakács végzettség, több éves séf munkakörben szerzett tapasztalat
• Vendéglátásban szerzett kapcsolatrendszer
• Értékesítési folyamatok ismerete
• Értékesítési tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr