Értékesítési asszisztens (call-center) munkatárs

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott élelmiszer-kereskedelmi vállalata,

Értékesítési asszisztens (call-center) munkatársat

keres győri munkavégzésre.

Feladatok:
- a munkavégzés 90 %-a telefonos kapcsolattartás: bejövő hívások fogadása, megrendelések rögzítése, reklamációkezelés, meglévő partnerekkel kapcsolattartás
- adminisztratív jellegű feladatok

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőség
- egy piacvezető cég biztonsága

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezését önéletrajz kíséretében küldje a hr@matusz-vad.hu e-mailcímre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- középfokú végzettség
- kiváló kommunikációs képesség
- lendületes, dinamikus munkavégzés
- kiegyensúlyozott, agilis személyiség
- stressztűrő képesség
- erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
- változó munkaidő vállalása, munkaidő: hétfőtől vasárnapig 8-22 óráig, ezen belül heti 5 napot és napi 8 órát kell dolgozni
- otthonról végezhető a munka, vezetékes internetkapcsolat megléte esetén
- győri, Győr környéki lakhely

Előnyt jelent:
- értékesítésben/telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
- irodai adminisztratív feladatokban szerzett gyakorlat
- gasztronómiai ismeretek
- azonnali kezdés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr