Telefonos rendelésfelvevő (német nyelven)

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott élelmiszer-kereskedelmi vállalata, osztrák export osztályára német nyelvtudással

Telefonos rendelésfelvevő munkatársat

keres győri irodájába.

Alapfeltétel:
- erős, aktív, legalább középfokú német nyelvtudás szóban és írásban (telefonálás, munkavégzés német nyelven, ausztriai rendelések, hívások kezelése)

Feladatok:
- aktív, meglévő vevőkörrel való rendszeres, telefonos kapcsolattartás, de nem telefonos értékesítés, hanem a partnerek rendeléseinek felvétele, rögzítése
- adminisztratív jellegű feladatok

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- céges mobiltelefon, laptop
- hosszú távú munkalehetőség
- biztos vállalati háttér
- egy piacvezető cég biztonsága

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a nemesgabor@matusz-vad.hu e-mail címre. További információ a +36703707280 telefonszámon.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- kiváló kommunikációs készség (a munkavégzés 70 %-a telefonos kapcsolattartás)
- lendületes, dinamikus munkavégzés
- kiegyensúlyozott, agilis személyiség
- stressztűrő képesség
- erős felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:
- értékesítésben/telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
- irodai adminisztratív feladatokban szerzett gyakorlat
- gasztronómiai ismeretek
- nagyfokú kreativitás
- szlovák nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr