Beszerzési asszisztens

Matusz-Vad Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata munkatársat keres

munkakörbe

Az Ön feladata:
- készletszintek figyelése vállalatirányítási rendszerben
- rendelések leadása
- készletgazdálkodással kapcsolatos adminisztratív feladatok (árajánlatok rögzítése, cikkek karbantartása vállalatirányítási rendszerben)
- beszállítókkal való telefonos / e-mailes kapcsolattartás (angol nyelven is)
- beszerző munkatársak munkájának segítése, asszisztenciája

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- egy piacvezető cég biztonsága
- fejlődési lehetőség, későbbiekben beszerzői pozícióba való előrelépési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
- Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát küldje a hr@matusz-vad.hu e-mailcímre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

Az Ön profilja:
- középfokú végzettség
- adminisztratív munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- önállóság
- magas fokú stressz tűrés

Előnyt jelent:
- készletgazdálkodási ismeretek, tapasztalat
- élelmiszeripari, húsipari ismeretek
- szakács munkakörben szerzett tapasztalat
- EKÁER jelentésben szerzett tapasztalat
- azonnali munkakezdés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az igényes vendéglátás megbízható beszállítója

A cég címe

9028 Győr