Operátor výroby - Chomutov

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Ústecký kraj
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
15.000,- Kč + 1.500,- Kč (prémie)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba komponentů do klimatizací do aut

- práce ve 3 směnném provozu (8 hod. směny)

- mzda: 15.000,- Kč (základ) + 1.500,- Kč (prémie)

- týden dovolené navíc (celkem 25 dní)

- závodní stravování

- zajištění dopravy z Chomutova, Jirkova, Klášterce n./O. a z Kadaně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou a prodejem autokomponentů. Jedná se o výrobu hydraulických systémů pro automobilový průmysl (vedení kapalin pro klimatizace, posilovače řízení a brzd).

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Through a network of over 22 offices, we provide staff (more than 4,500) for around 800 clients. With employment opportunities in the public and private sector, on both a permanent and temporary basis, we make it easy for people to find employment and for companies to find staff with the skills they need. Solutions include permanent and temporary positions, holiday, maternity or sick cover, through to large workforce transformation and outsourcing contracts.

Adresa společnosti

Manpower
Revoluční 43
430 01 Chomutov
Česká republika

Kontakt

Poslat společnosti životopis