Intézményvezető

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.08.01.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
megegyezés szerinti, az ágazatban versenyképes bér

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Tiszaburai Általános Iskolába INTÉZMÉNYVEZETŐ beosztásba keres munkatársat a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány

Főbb feladatok:
• Irányítja az intézmény szakszerű és törvényes működését, gazdálkodását
• Szervezi a pedagógiai feladatok szakszerű végrehajtását
• Vezeti a nevelőtestületet, megköveteli a színvonalas és lelkiismeretes pedagógiai munkát

Pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek és ismeretek:
• tanítói és/vagy általános iskolai tanári végzettség
• közoktatási vezető szakvizsga
• legalább öt év általános iskolai nevelési-oktatási gyakorlat
• büntetlen előélet
• a köznevelés, a munkaügy, az igazgatás szakmai és jogi szabályainka ismerete

Szükséges kompetenciák:
• a jogszabályi rendelkezések gyakorlati megvalósítása,
• az esetleges működési rendellenességek felismerése,
• megfelelő intézkedések alkalmazása, döntésképesség

Személyes tulajdonságok:
• közszolgálati elhivatottság
• határozottság
• magabiztos kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képesség
• empátia
• együttműködési készség

Információk a kiválasztási folyamatról

Az MMSZ Iskola Alapítvány Intézményeiben a tudás magas színvonalú átadásán, valamint az életkori és helyi sajátosságoknak megfelelő alapkompetencia-fejlesztésen túl a keresztény alapokon nyugvó, közösségi értékeket előtérbe helyező máltai szemléletmód kialakítása is kiemelt célunk. Szakmai munkánk során nyitottak vagyunk a helyi sajátosságokat messzemenőkig figyelembe vevő újszerű megoldásokra, nevelési módszerekre.
Ha szeretne egy igazán szenvedélyes és elkötelezett pedagógusi kar tagja lenni, ha hosszú távú munkalehetőséget keres, ha hivatásának tartja a hátrányos helyzetű gyerekek segítését és megfelel a kiírás feltételeinek, jelentkezzen a felhívásunkra!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A máltai szemléletmód szerint az igazi segítség nem csupán a pillanatnyi szükséget enyhíti, hanem annál sokkal többet ad. Ennél fogva a Magyar Máltai Szeretetszolgálat különös gondot fordít a gyerekekre. A karitatív szervezet 2011-ben létrehozta a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítványt, mely elláthatja a rá bízott iskolák és óvodák fenntartói feladatait.

A cég címe

Miklós utca 32.
1033 Budapest