Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

SQL szakértő

Cégnév: LOMBARD LÍZING ZRT.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.10.17.

A Lombard Lízing Csoport SQL szakértőt keres IT fejlesztési szakterületre, szegedi központjába.

Munkahelyi információk
A munkavégzés helye: Szeged
Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
• rendszeres és adhoc vállalati adatszolgáltatások, jelentések készítése
• társosztályok és fejlesztési projektek adatigényének kielégítése
• projektekben való részvétel
• elvégzett feladatok folyamatos dokumentálása
• esetenként kapcsolattartás külső fejlesztőkkel

Feltételek:
• felsőfokú informatikai végzettség
• vállalati környezetben MS-SQL 2005 és/vagy Oracle 10g adatbázisokkal kapcsolatos tapasztalat
• angol és/vagy német nyelvtudás
• precizitás
• kiváló és gyors problémamegoldó képesség, tanulékonyság,
• jó kapcsolatteremtő- és együttműködő készség, ügyfél orientáltság
• önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
• terhelhetőség, rugalmasság

Előny:
• adattárház ismeretek (Oracle alapú megoldások ismerete)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség: Felsőfokú informatikai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése A Lombard Lízing Csoport a magyarországi finanszírozási piac meghatározó szereplője. Székhelye Szegeden van, fő tevékenysége gépjárművek finanszírozása. A cégcsoport közvetlen tulajdonosa a VR-LEASING AG, Németország legnagyobb gyártó-független lízingtársasága.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben az általunk kínált munkakör felkeltette érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a hr12@szeged.lombard.hu e-mail címre várjuk.

A cég címe
Lombard Lízing Zrt.
6720 Szeged, Somogyi u. 19.
www.lombard.hu

Kapcsolat
hr12@szeged.lombard.hu

Jelentkezési határidő: 2013. október 30.

Régió: Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

LOMBARD LÍZING ZRT.