Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Kintlévőség-kezelő

Cégnév: LOMBARD LÍZING ZRT.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.08.29.
A Lombard Lízing Csoport kintlévőség-kezelőt keres Különleges kihelyezések osztályára, szegedi központjába.

Munkahelyi információk

A munkavégzés helye: Szeged
Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
- megoldási javaslatot, intézkedési tervet dolgoz ki a veszteségek minimalizálása érdekében a felmondott, nagy kitettségű ügyfelek vonatkozásában,
- a megvalósítás folyamatát teljes körűen menedzseli és monitoringolja
- kapcsolatot tart a kintlévőség-kezeléssel foglalkozó terület munkatársaival és az ügyekhez kapcsolódó külső ügyintézővel (felszámolóbiztossal, vagyonfelügyelővel, ügyfelek ügyvédjeivel, követelésvásárló képviselőjével)
- a döntéshozók részére a gazdasági társaságok pénzügyi és egyéb adatai alapján elemzéseket végez, előterjesztéseket ír

Feltételek:
- kintlévőség-kezelési, kockázatkezelési vagy hasonló pénzügyi területen szerzett legalább 1 éves gyakorlat
- kiváló kommunikációs készség
- önálló munkavégzés, magabiztos és határozott fellépés, döntési készség
- számítástechnikai ismeret

Előny:
- banki kintlévőség-kezelési és/vagy kockázatkezelési területen szerzett szakmai tapasztalat
- számlaképesség
- német és/vagy angol középfokú nyelvtudás

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a megjelenéstől számított két hétig lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség: felsőfokú jogi és/vagy gazdasági végzettség

A cég rövid jellemzése

A Lombard Lízing Csoport a magyarországi finanszírozási piac meghatározó szereplője. Székhelye Szegeden van, fő tevékenysége gépjárművek finanszírozása. A cégcsoport közvetlen tulajdonosa a VR-LEASING AG, Németország legnagyobb gyártó-független lízingtársasága.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben az általunk kínált munkakör felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a hr11@szeged.lombard.hu e-mail címre várjuk 2013. 09. 11-ig.

A cég címe:
Lombard Lízing Zrt.
6720 Szeged, Somogyi u. 19.
www.lombard.hu
Kapcsolat: hr11@szeged.lombard.hu

Régió: Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

LOMBARD LÍZING ZRT.