Távközlési és Informatikai hálózatépítő - betanított munka

Limalakom Kft

A munkavégzés helye
Kapisztrán u. 62., Csongrád, Makó, Orosháza, Szeged, Szentes, Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szegedi székhelyű Kft. műszaki beállítottságú munkavállalókat keres távközlési és informatikus hálózatok kiépítésére, karbantartására.

Elvárásaink:
- Egészségügyi alkalmasság
- "B" kategóriás jogosítvány (vezetési tapasztalattal).
- Műszaki beállítottság.
- Önálló munkavégzés (a szükséges ismeretek elsajátítása után, melynek a feltételeit biztosítjuk).

Előnyt jelent:
- Szakmai, műszaki és/vagy villanyszerelési ismeretek.
- Hasonló, releváns munkakörben szerzett tapasztalat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni e-mail-ben, fényképes önéletrajzzal a limalakom@gmail.com címen lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

távközlési és informatikai hálózatok építése

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

Kapisztrán u. 62.
6710 Szeged

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat