Profesionálny vodič MKD

LHODOS s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
2000 - 2300 (v hrubom), netto 65 -70 eur/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovaru v rámci EU v nových a čistých vozidlách,
Krajiny: AT, DE, SLO, HU,PL, FR podľa potreby dopravcu,
Turnus 3-4 týždne, náhradné voľno 5-7 dní, v prípade potreby možnosť úpravy turnusu.

Motivujúce finančné ohodnotenie ( základný plat + diéty + bonusy )
Vernostný a motivačný program - možnosť nárastu základnej mzdy, odmeny za výkon
Striktné dodržiavanie výplatných termínov
Moderný vozový park (Euro 5 EEV, Euro 6) - zabezpečená 100% údržba (non stop servis Volvo), vybavenie automatickými mýtnymi jednotkami v rámci EU, nadštandardná výbava (TV, chladnička, AC, vysielačka), karta Shell (moderný a rýchly spôsob platieb v rámci EU)
Firemný telefón - aj na osobné účely
Non - stop dispečing, v začiatkoch - pomoc pri navigácií
Iné zamestnanecké benefity - parkovanie súkromného vozidla v areáli firmy, možnosť zapožičania firemného osobného automobilu
Zázemie stabilizovanej a dlhodobo fungujúcej rodinnej firmy, priateľský kolektív

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky na uvedené čísla, alebo na mail: lhodos@lhodos.sk
Kontakt:
Tomáš Hrušík, tel. 0905 990 993
Alena Hrušíková, tel. 0907 262 636
Facebook: LHodos s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Kvalifikačná karta vodiča,
Platná psychologická a zdravotná spôsobilosť vodiča, tachografová karta,
Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť, trestná bezúhonnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Somolického 8
03901 Turčianske Teplice
ID: 3107135   Megjelentetés dátuma: 2017.06.19.