Operátor/kontrolor výroby

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Lanškroun, Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Termín nástupu
01.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
15.-19.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odebírání, kontrola a ukládání výlisků z automatizované výroby
- práce na lince ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu
- práce v týmu pro přední automobilky
- práce je vhodná pro muže i ženy - nejedná se o fyzicky náročnou práci
- na pracovišti proběhne kompletní zaškolení

- PRÁCI NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
- nástupní mzda od 14.500 Kč + prémie dle plnění cílů + příplatky za směnnost
- zaměstnanecké benefity – příspěvek na obědy, docházkový bonus, svoz do práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost, která se zabývá výrobou kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

www.brigadnici.com
Karlovo náměstí 290/16
12000 Praha 2
Česká republika