Operátor výroby - CTPark Nová Hospoda - od 13.000,-Kč + osobní ohodnocení

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Tachov, Plzeňský kraj
Termín nástupu
15.10.2016
Nabízený plat (hrubého)
od 13 000 kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástup: IHNED

obsluha lisu na výrobu podlahových koberců do automobilů
práce s koberci ve skupině, nebo samostatně dle jednotlivých oddělení
práce vhodná pro muže

dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
mzdu od 13.000,-Kč + osobní ohodnocení dle výkonu + stravenky v hodnotě 70 Kč/den
4 týdny dovolené
možnost zvýhodněného ubytování (s příspěvkem)
zálohy na mzdu již po 5ti směnách
bonusový program pro zaměstnance (tablety, mobilní telefony apod.)

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přijmeme nové zaměstnance do mezinárodní výrobní společnosti působící v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

fyzická zdatnost
zodpovědnost, svědomitost, preciznost
předchozí praxe na podobné pozici výhodou
ochota učit se nové věci

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5
Česká republika