Minőségbiztosítási vezető

KSH Rugógyár Bt.

A munkavégzés helye
Potyondi utca 1., 9082 Nyúl, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Rugóacél feldolgozással foglalkozó vállalat megnövekedett termelési volumen miatt új munkatársat keres nyúli üzemébe, minőségbiztosítási vezető munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:
• Gyártósor minőségbiztosítási feladatainak ellátása
• Vevői reklamációk kezelése, elemzése, 8D riport készítése
• Termelés támogatása minőség oldalról,
• Ellenőrzési tervek, folyamatábrák kialakítása és fejlesztése.
• Belső és külső auditok teljes körű koordinációja
• Termék / folyamat auditok tervezése és végrehajtása,
• Minőségirányítási csapat irányítása
• Környezetvédelem támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Diploma/technikum
• Stabil aktív német/angol nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
• Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat (min 1-3 év)
• Minőségbiztosítási rendszerek, eszközök ismerete (SPC, FMEA, ISO TS 16949 VDA 6.3)
• Kitűnő problémamegoldó készség
• Pontos, precíz munkavégzés
• Kiemelt teherbíró képesség
• Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny:
• 2D/3D mérőműszer ismerete
• Minőségbiztosítási rendszer ismerete az autóipar területén
• Auditori végzettség
• Mérőszoba szakmai támogatása

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal. Új építésű üzemben, kiváló munkakörnyezetben való munkavégzés.

Állás, munka területe(i):
• Gyártás, Termelés
• Minőségbiztosítás
• Minőségellenőrzés
• Mérnök
• Minőségbiztosítási mérnök
• Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
• 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
• Német vagy angol (feltétel)

Az önéletrajzokat magyar és német/angol nyelven kérjük megküldeni!
Munkavégzés helye:
9082 Nyúl, Potyondi utca 1.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1) vagy
Német nyelv - Küszöbszint (B1)

Szakmai tapasztalat években

1

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A KSH Rugógyár Bt. egy több mint 30 éves tapasztalattal rendelkező, minőségi műszaki rugók, valamint pérselt és hajtott idomrugó fejlesztésére és gyártására szakosodott cég.

A cég címe

Potyondi utca 1.
9082 Nyúl

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Mótuszné Mörtel Tünde
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat