Marketing Menedzser - Marketinges Munkatárs

Kellys Healthy Life Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, 1171, Anna utca
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Digitális marketinges munkatársat keresünk főként de nem kizárólag FMCG területre. Offline és webshop alapú kereskedelmet egyaránt folytat cégünk. 4 fős marketing csapatunk vezetésére alkalmas személyt keresünk, akinek van tapasztalata teljes projekt megvalósításban, a grafikusok, programozók, szövegírók és akár külsős alvállalkozók munkájának összehangolásában.

Főbb feladatok:
-Weboldalak konverzió optimalizálásában való feladatvállalás
- Facebook kampányok tervezése
- Termék arculattervezésben való részvétel (grafikus vezetése)

Ezek a feladatkörök a teljes pozíció csak egy részét írják, le, egy széles, színes, több területet lefedő pozícióról van szó a KKV szektor minden előnyével és hátrányával. Egyéni vállalkozók jelentkezését is várjuk.

Egyéb béren kívüli juttatások

- fiatalos, kultúrált munkakörnyezet
- szakmai fejlődési lehetőség
- céges termékekre kedvezmény
- egyéb kedvezménykártyák

Információk a kiválasztási folyamatról

Fontos: Nem webdesignert, grafikust, szövegírót vagy SEO szakembert keresünk, hanem ezen területek összefogására alkalmas, vezető szemléletű embert.

A kiválasztási folyamat menete: telefonos interjú, majd személyes interjú.

Amennyiben szimpatikusnak találta az ajánlatunkat küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az email címünkre!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

A pozíció betöltéséhez fontos a meglévő tapasztalat a következő területeken:

-Termékekhez/szolgáltatásokhoz kapcsolódó marketing koncepciók kialakítása
-Célszegmens personáinak felállítása
-Hirdetési szövegek megfogalmazása
- Minimum 3 év tapasztalat marketing területen (lehetőleg kkv szegmensben)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

20 fős cégünk a Kellys Healthy Life Kft. egészséges életmóddal kapcsolatos projektek bonyolít, élelmiszer import, fitness terem, rendezvényszervezés és divat területeken.

A cég címe

Alagi utca 60.
2151 Fót