Áruösszekészítő

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Vecsés
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég multinacionális partnercége számára raktári dolgozó munkatársakat keres teljes munkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel áruösszekészítő munkakörbe. A munkavégzés helye Vecsés, BKV busszal megközelíthető, utazási költségtérítést biztosítunk.

Feladatok
• Megrendelések összeállítása
• Anyagmozgatás a raktár területén

Elvárások
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
• Érvényes vezetőállásos/gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány előny, de nem feltétel

Előnyök
• Azonnali munkakezdés
• Munkavégzés: hétfőtől péntekig
• Műszakrend: 2 műszak - délelőttös, délutános

Amit nyújtunk
• Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy BKV használata esetén
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kultúrált munkakörülmények

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A cég címe

Kangaroo Job Kft.

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat