Ingatlan értékesítő

Jugis Vado Kft.

A munkavégzés helye
1115 Budapest, Bartók Béla út 88.
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
fizetési igény megjelőlés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

siker
pénz
kihívás
teljesítmény függő bevétel + alap fizetés – stabil háttér – bizalom – változatos munka
folyamatos képzés – önálló munkavégzés – hobbid legyen a munkád
jó csapat – segítőkész vezetés – szabadság – csapat munka
egy új életforma – szakmai háttér
hitelesség
o

ha ezekre vágysz, vagy csak többségére, akkor közöttünk a helyed!
3 fő ingatlan értékesítőt keresünk
vidám, pozitív csapatunkba, budapesti irodánkba (terület megkötés nélkül)
az ország legnagyobb hálózatához.

Egy ingatlan eladása, illetve vásárlása életünk egyik legnagyobb döntése, ehhez pedig mindenképpen kell egy szakember főleg a mai rohanó világunkba.
Nálunk a profizmus, korrektség, minőségi ügyfél kiszolgálás a cél, melyhez minden szakmai segítséget megadunk. Biztosítjuk a teljes infrastrukturális és szakmai hátteret, professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszert, több 10 000-s adatbázissal, kiváló, könnyen, egyszerűen használható számítógépes rendszerrel.
Nálunk nem számít a szakmai múltad, hogy van-e diplomád vagy nyelvvizsgád és hogy hány éves vagy. Csapatunk a 24 évestől a 68 éves kollégákból áll. Nekünk az a fontos, hogy legyenek céljaid, amikért tenni is akarjál, legyél jó kedvű, vidám, segítőkész, kitartó, legyen jó probléma megoldó képességed, legyél magabiztos, szorgalmas, kitartó, nyitott az új dolgokra, tudjál csapatban és önállóan is dolgozni, tudj koncentráltan és hatékonyan tevékenykedni.

Amit nyújtunk:

o több éves tapasztalattal rendelkező, vidám, pozitív gondolkodású, segítőkész csapat
o központi helyen lévő iroda a város egyik legkeresettebb kerületében
o profizmus, korrektség,
o szakmai támogatás, tanfolyamok, oktatás
o hirdetési felületek
o teljes infrastrukturális és szakmai háttér,
o professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszert, több 10 000-s adatbázissal,
o kiváló, könnyen, egyszerűen használható számítógépes rendszert
o teljesítmény arányos bevétel + fix fizetés, felső határ nélkül

Feladatok:
o Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése, gondozása
o Ingatlanbemutatások szervezése és lebonyolítása
o Adatbázisban lévő ingatlanok értékesítése
o Magas szintű ügyfélkezelés, kiszolgálás
o Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
o Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében, lebonyolításában
o Az értékesítési folyamat adminisztrálása
Amit elvárunk:
o Közép vagy felsőfokú végzettség
o Felhasználói szintű számítógépes ismeret
o Vállalkozói szemlélet

Egyéb béren kívüli juttatások

teljesítmény függő bevétel + alap fizetés

Információk a kiválasztási folyamatról

Érdeklődés esetén fényképes önéletrajzát küldje el az "elküldöm önéletrajzomat" gombra kattintva. A felvételt telefonos egyeztetést követő személyes találkozó alapján döntöm el.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég címe

Duna House Franchise Jugis Vado Kft.
Bartók Béla út 88.
1115 Budapest