Ügyvezető igazgató

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Ukrajna, Kijev, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk magyar tulajdonú, az agrárszektorban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő cégcsoport, amely megbízható és innovatív képviselője szakterületének. Minőségi termékeikkel jelentős sikereket értek el a hazai és az export piacokon (14 országban vannak aktívan jelen).
A megnövekedett piaci igények kielégítése, valamint a társaság további fejlődése érdekében az UKRAJNAI leányvállalatuk élére keresünk, KIJEVI munkahelyre,

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓT!

Feladatai:

Az ügyvezető igazgató feladata a cégnél zajló folyamatok koordinálása és egy hatékony, modern, üzleti folyamatokon alapuló, kontrollálható, a növekedést lehetővé tevő szervezeti működés kialakítása, majd működtetése.

Részleteiben:
• a cég teljes körű operatív irányítása, a hatékony szervezeti működés biztosítása;
• aktív, tevékeny szerepvállalás a cég exportjának a növelésében;
• értékeli a piaci folyamatokat, akciókat dolgoz ki az eladások növelésére;
• figyeli és elemzi a versenytársak magatartását, biztosítja a cég versenyelőnyét;
• egyedi és hatékony módszereket vezet be és valósít meg a folyamatosan bővülő lehetőségek minél jobb kihasználására.
• rendszeresen beszámol, a tulajdonosoknak az elvégzett feladatokról.

Az ideális jelölt:
• az átlagot meghaladó – generalista típusú – gazdálkodási és vállalatvezetési elméleti és gyakorlati felkészültséggel rendelkezik;
• aktív ukrán/orosz nyelvtudással bír;
• felsőfokú gazdasági, vagy külkereskedelmi, esetleg agrár, illetve marketinges képesítéssel rendelkezik;
• olyan személyes adottságokkal, elméleti és gyakorlati ismeretekkel bír, amelyek a fenti célkitűzések megvalósításához szükségesek;
• képes és kész megfelelni a piac diktálta kemény feltételeknek;
• hajlandó tanulni és az új ismereteit a cég érdekében kamatoztatni;
• szeret utazni, nem riad vissza az ukrán piac nyújtotta lehetőségektől;
• megbízható, ellenőrizhető referenciái vannak.

Amit a megbízónk kínál:
• megfelelő személyi és infrastrukturális körülmények;
• egyedi, versenyképes érdekeltségi rendszer;
• biztos tulajdonosi háttér;
• magas fokú szakmai és vezetői önállóság.

Jelentkezését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

info@jobarena.hu

Megbízó

Nagykereskedelem

Kereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2) és Orosz nyelv - Mesterfok (C2) és
Ukrán nyelv - Mesterfok (C2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr